Google'da Sitenizi yukseltin

GooGLe 0 Yorum 18 Oca Paz 13:13 116 Görüntüleme
duyuru

Selam degerli Sesliülkü kullanıcları Google amcada Kelime kasma cok farklı birşeydir Google de istediginiz kelmeleri nasıl ilk sıralara sokadarsınız şimdik size bunun acıklamasını yapıcagım arkadaşlar..

Öncelikle istediginiz kelime Benim Belirledigim Kelime Sesli Chat , Sesli Sohbet Kelimeleridir. Ben Sitemi Bu kelimeler üzerinde Googlede Kastım benim kastıgım kelımelerin googledeki aranma sayısı Yaklaşık 2.100.000 sonuç bulunan bir kelimedir ben bu kelimede ilk sirayageliyorsam sizinde yapa bileceginize inaniyorum. Önlikle Size soylemek istedigim bir konu vardir Sitenizde wordpress kullanmayınız günümüzde googlede wordpress google de ban yemeler ve spam a gırmeler çok raslanılıyor yapmanız gereken  benim düşüncemde sitenizin özel bir seo uyumlu  php yazlımlı  portala ihtiyaciniz vardir.

Bu portali hazırlıkladıktan sonra yada yaptırdıktan sonra belirlediginiz kelimelerde googlede kasmaya konusu gecelim öncelikle arkaşlar blacklink satin almamiz gerekmektedir  sitenize 20  siteden blacklink almaniz gerekmektedir. blacklinklerı nereden nasıl satin alabilirim diyorsanız  pr3 pr5 pr8 olan siteleri bulup bunlardan istediginiz kelimelerde black lınk ala bilirsiniz bunları yaptıktıktan sonra siteniz emin olunkı 1 ay sure içinde googlede istedihiniz yerde yer alacaktir. iyi kasılmalar..

seslichat